Wybierz karty M2M w sieci Orange!

Najbardziej elastyczna oferta na rynku dla aplikacji M2M/IoT. Dzięki inwestycjom w nowe technologie, łącza światłowodowe, sieć Orange oferuje największy zasięg, pojemność oraz wydajność. Dzięki temu Twoje urządzenia telemetryczne będą działać sprawnie. Jako Partner M2M Orange mamy ponad 20 lat doświadczeń w bezprzewodowej transmisji danych. Projektujemy i wdrażamy systemy bezprzewodowej transmisji danych dla systemów SCADA w oparciu o sieci publiczne oraz pasma licencjonowane.

Potrzebujesz pewnych rozwiązań? Jesteś na dobrej stronie!

Karty dla PROfesjonalistów

Najlepsza oferta telemetrycznych kart SIM na rynku! Mamy dla Państwa standardowe karty SIM (2FF), micro SIM (3FF), nano (4FF), a także kompozytowe karty USIM (VQFN-8) typu MFF2 do montażu powierzchniowego SMT. Wszystko dopasowane do Państwa potrzeb!

Karty eSIM w standardzie MFF2 do montażu SMT
Karty telemetryczne eSIM/MIM do montażu SMT
Karta telemetryczna SIM 3FF

eXtended-Life operating system - Nasze karty cechują się zwiększoną żywotnością systemu operacyjnego. Mogą pracować w zakresie temperatur od -35°C do +85°C. Na życzenie również karty M2MPlug105, przeznaczone do pracy w zakresie temperatur od -40°C do +105°C

Karta M2M w standardzie 3FF

M2M Orange

Orange M2M to dedykowana oferta usług i rozwiązań dla rynku telemetrii oraz szerokopasmowej transmisji danych w sieciach GSM. Dzięki współpracy z nami zyskają Państwo dostęp do rozwiązań takich jak: dedykowane plany taryfowe i pakiety usług, wzmocnione Karty SIM, kompozytowe Karty MIM, prywatne sieci APN, stałe adresy IP oraz dofinansowanie zakupu urządzeń GSM i wielu innych dostępnych wyłącznie w M2M Orange. Na rynku bezprzewodowej transmisji danych działamy od 2000 roku. Współpracujemy także bezpośrednio z producentami kart SIM oraz urządzeń GSM. Dzięki temu oferujemy Państwu wsparcie techniczne na najwyższym poziomie.

Usługi M2M oparte na sieci GSM możemy swobodnie wykorzystać zatem do wszelkich systemów monitorowania pojazdów, informowania o wypadkach z geolokalizacją, systemach pseudo-alarmowych, ochrony osobistej, kontroli i sterowania urządzeń jak ogrzewanie, wentylacja, oświetlenie budynków, otwieranie bram i szlabanów, łącza zapasowe, łącza diagnostyczne i dostępowe, monitorowanie stanu zdrowia. Również w telemetrii przemysłowej jak stacje pogodowe, odczyt liczników zużycia energii, itp.

Dlaczego Orange?

Oferta M2M Orange to aktualnie najlepsza propozycja na rynku. Można to uznać za marketing ale przyjrzyjmy się kilku faktom.

  • Żaden operator nie posiada tak bogatej oferty usług oraz możliwości dopasowania swoich produktów do potrzeb Klienta,
  • Sprzedaż jest realizowana przez sieć Partnerów, którzy są ekspertami w swojej branży, więc wraz z kartą SIM, Klient otrzymuje pełne wsparcie techniczne do zakupionego produktu i usługi,
  • Orange dysponuje największą siecią 2G/3G w Polsce. Usługi transmisyjne dla Orange świadczy spółka Networks!
  • Tylko Orange oferuje sieci APN w tunelu GRE, dzięki czemu Klient ma swobodę w konfiguracji topologii swojej sieci.
  • Tylko Orange dostarcza sygnał tam, gdzie innych operatorów nie uświadczymy dzięki technologii LTE800 i UMTS900.

Przedstawiamy harmonogram wyłączenia sieci 3G na poszczególnych obszarach do końca 2024.

Dla klientów M2M udostępniony został specjalny APN - IOT, w którym ruch jest odseparowany od pozostałych użytkowników sieci Orange.  Nowy punkt dostępu będzie włączany domyślnie dla nowych aktywacji.

Na stronie Urzędu Komunikacji Elektronicznej ukazał się raport o stanie rynku telekomunikacyjnego w 2020r.

"...w przypadku dostępu mobilnego prym na rynku wiódł Orange Polska, który w 2020 r. dostarczał usługę dla 34% użytkowników." - czytamy w raporcie. Dziękujemy ;-)