SMART Connect M2M

SMART Connect M2M to indywidualna oferta dedykowana dla wymagających użytkowników. Jeżeli Twoje systemy M2M/IoT wymagają przesyłania dużej ilości danych lub potrzebujesz ograniczyć koszty dopasowując ofertę do realnych potrzeb, to usługa SMART M2M jest dla Ciebie!

Przykładowe zastosowanie Orange Smart M2M

Karty SIM bez limitu danych?

Takie karty nie istnieją! Za to istnieje SMART M2M w Orange! Oferta dopasowana do Twoich potrzeb, dzięki czemu Twoja firma będzie płacić za to, z czego faktycznie korzysta!

Potrzebujesz 1MB, a może 1TB? Na jedną kartę lub na konto? W ofercie SMART wszystko liczymy dokładnie po 1KiB, również w roamingu. Dzięki SMART Roaming uzyskujesz stałą opłatę za 1MB danych w wybranych przez siebie państwach z poza Unii Europejskiej. SMSy, MMSy jak i awaryjne połączenia głosowe również dopasujemy do profilu usługi.

Co oferujemy?

Jasną, klarowną ofertę, którą możesz w pełni zarządzać za pomocą usług takich, jak: Manager Floty, Nadzór oraz Rachunek z Limitem. Dzięki temu faktura nigdy nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem!

Wsparcie techniczne

Pracujesz z ludźmi, którzy zajmują się zawodowo transmisją danych, łączeniem rozległych lokalizacji w jedną sieć WWAN. Dzięki temu uzyskujesz dostęp do ogromnej bazy wiedzy opartej na doświadczeniu oraz profesjonalnych urządzeń w preferencyjnych cenach.

Lejek danych? Jeżeli korzystasz z usług wyłącznie na terenie Polski, włączymy „lejek danych”. Po wyczerpaniu limitu z karty lub konta, szybkość transferu danych zostanie ograniczona do 64kbps, Twoje urządzenia nadal będą działały w naszej sieci, a Twoja firma nie poniesie dodatkowych kosztów! Prawda, że sprytne?

Bądź SMART juz dziś! Zapytaj o ofertę!

Prosimy obliczyć 9 plus 9.