SMART Connect M2M

SMART Connect M2M to oferta przeznaczona dla wymagających użytkowników. Jeżeli Twoje systemy M2M/IoT wymagają przesyłania dużej ilości danych lub potrzebujesz ograniczyć koszty dopasowując ofertę do realnych potrzeb, to usługa SMART M2M jest dla Ciebie!

Przykładowe zastosowanie Orange Smart M2M

Karty SIM bez limitu danych?

Takie karty nie istnieją! Za to istnieje SMART M2M w Orange! Oferta dopasowana do Twoich potrzeb, dzięki czemu Twoja firma będzie płacić za to, z czego faktycznie korzysta!

Potrzebujesz 1MB, a może 1TB? Na jedną kartę lub na konto? W ofercie SMART wszystko liczymy dokładnie po 1KiB, również w roamingu. Dzięki SMART Roaming uzyskujesz stałą opłatę za 1MB danych w wybranych przez siebie państwach z poza Unii Europejskiej. SMSy, MMSy jak i awaryjne połączenia głosowe również dopasujemy do profilu usługi.

Co oferujemy?

Jasną, klarowną ofertę, którą możesz w pełni zarządzać za pomocą usług takich, jak: SIMply M2M, Manager Floty, Nadzór oraz Rachunek z Limitem,  masz wszystko pod kontrolą!

Wsparcie techniczne

Pracujesz z ludźmi, którzy zajmują się zawodowo transmisją danych, łączeniem rozległych lokalizacji w jedną sieć WWAN. Dzięki temu uzyskujesz dostęp do ogromnej bazy wiedzy opartej na doświadczeniu oraz profesjonalnych urządzeń w preferencyjnych cenach.

Bezpieczeństwo

Usługi w taryfach Connect i Flexi są zabezpieczone przed dodatkowymi opłatami, poprzez tzw. "lejek danych". Jeżeli pakiet danych zostanie wyczerpany, transmisja danych zwalnia do 64kbps, dzięki czemu masz nadal dostęp do swoich urządzeń, ale Twoja firma nie zostanie obciążona dodatkowymi kosztami za nadmiarowa transmisję danych. Usługa działa wyłącznie na terenie kraju. Poza granicami Polski opłaty za transmisję danych zostaną naliczone zgodnie z cennikiem usług w roamingu. Usługa nie obejmuje wysłanych wiadomości SMS oraz połączeń typu VOICE i CSD. Połączenia te zostaną rozliczone zgodnie z cennikiem.

Oferta standardowa

Pakiet

M2M Connect
Na start

M2M Connect Bronze

M2M Connect Silver

M2M Connect Gold

M2M Connect Platinum

Abonament miesięczny za M2M Connect

9,90PLN

19 PLN 35 PLN 49 PLN

79 PLN

Limit danych na konto w jednym okresie rozliczeniowym

1 GB

4 GB

10 GB

20 GB

35 GB

liczba SMS-ów na numery komórkowe Mobilnej Sieci Orange

-

60 SMS

stawka za wysłanie wiadomości SMS do wszystkich krajowych operatorów sieci komórkowych

0,15 zł netto

0,15 zł netto

Abonent nie ponosi opłaty za pierwsze 60 SMS-ów na numery komórkowe Mobilnej Sieci Orange w danym okresie rozliczeniowym

Usługa "Wspólnie"

0 zł

 

Zapytaj o ofertę

Proszę wypełnić poniższe pola przypadku składania zamówienia.

Prosimy dodać 7 i 4.