Wzmocnione karty SIM

Karty SIM w standardzie 2FF, 3FF, 4FF do zastosowań przemysłowych
Orange Karta M2M, rozmiar 2FF

Oferujemy karty SIM w standardzie 2FF (standard), 3FF (micro) oraz 4FF (nano) odporne na wilgotność i wibracje. Nasze karty cechują się przedłożoną żywotnością systemu operacyjnego (eXtended-Life operating system). Mogą pracować w zakresie temperatur od -35°C do +85°C. Na życzenie możemy dostarczyć również karty M2MPlug105, przeznaczone do pracy w zakresie temperatur od -40°C do + 105°C.

Karty dostarczane są bez kopert. Podstawowe informacje, jak numer seryjny, numer MSISDN, PIN i PUK nadrukowane są na ramce karty. Wszystkie karty domyślnie mają wyłączone żądanie kodu PIN. Aby włączyć kod PIN (wymagane dla niektórych aplikacji), wystarczy wprowadzić kod z ramki karty.

Kompozytowe karty USIM

Karty USIM/MIM przeznaczone do montażu SMT. Zastosowane materiały umożliwiają bezawaryjną pracę w trudnych warunkach. Moduły MIM dostępne są w wersji U-MIM Quad (elektronika konsumencka) oraz FullM2M Quad (zastosowania przemysłowe).

Karty pakowane są na rolkach 1000szt. Mogą Państwo zamówić jednak mniejsze partie do testów lub małej produkcji. W takim przypadku taśma nie będzie miała rozbiegu do pozycjonowania w maszynie.